Вяра и Ислям
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Студенти от Университета в Съсекс, Англиям гласуваха за подкрепа на бойкота на израелските стоки

2 posters

Go down

Студенти от Университета в Съсекс, Англиям гласуваха за подкрепа на бойкота на израелските стоки Empty Студенти от Университета в Съсекс, Англиям гласуваха за подкрепа на бойкота на израелските стоки

Писане  Milena-Irshad Вто Ное 10, 2009 7:00 pm

Прочетете и гласувайте!

Не разбирам защо мюсюлманите в БГ са толкова встрани от Палестина и борбата там, проблемите, за разлика от останалите по света. Алахмдулиллах, че има отговорни мюсюлмани. Много немуслимс подкрепят бойкота и санкциите срещу ИЗраел. А колко се прави тук?
Имаше много муслимс от Бг, които казаха, че дуата била достатъчна - не бива да се забравя силата на дуата. Но ако беше само дуата щеше ли нашия Пророк с.а.с да проповядва ислям или шеше да прави само дуа?
Много ще ми е интересно (и неприятно) да видя някой да прави дуа, като до него (например) има бутилка Кокакола или сандвич от макдоналдс или супа Маги на Нестле и пр...На това му казвам лицемерие.
Milena-Irshad
Milena-Irshad

Брой мнения : 496
Join date : 15.10.2009
Местожителство : София

http://palestinianworld.blogspot.com

Върнете се в началото Go down

Студенти от Университета в Съсекс, Англиям гласуваха за подкрепа на бойкота на израелските стоки Empty Re: Студенти от Университета в Съсекс, Англиям гласуваха за подкрепа на бойкота на израелските стоки

Писане  lubo_bulgaria Пон Дек 07, 2009 12:14 pm

Предлагам да направиш отделна тема в която да представиш всички еврейски фирми които са се наложили на български пазар.
lubo_bulgaria
lubo_bulgaria

Брой мнения : 18
Join date : 07.12.2009
Age : 31
Местожителство : Sofia

https://www.facebook.com/lyubo.dzhonev

Върнете се в началото Go down

Студенти от Университета в Съсекс, Англиям гласуваха за подкрепа на бойкота на израелските стоки Empty Re: Студенти от Университета в Съсекс, Англиям гласуваха за подкрепа на бойкота на израелските стоки

Писане  Milena-Irshad Чет Дек 10, 2009 7:50 pm

Предложението ти е много добро, въпреки че нямам време да преведа всичкия материал - и стар и нов за бойкотираните фирми и за това, което се прави на световно ниво. Което апропо не е малко, алхамдулиллах, за разлика от Бг, където хората - в частност мюсюлманите (защото се оказа че доста немюсюлмани бойкотират израелските продукти) не ги интересува и най-обичат да си пият Кока-кола и да ядат макдоналдс...Т.е. малко говоря ей така...колкото да съм писала нещо. Но все пак никога не се знае, само Аллах знае, ние да правим това, което е най-добро, пък резултата е от Него.
Само не знам къде да я пусна отделната тема за бойкот. имам блог - 2 броя на английски за бойкота, а на Бг, но с доста по-слаби темпове е блога ми irshad.blog.bg и то темповете зависят от липсата ми на време, а не от желанието ми.
Ако все пак някой има желание да ми помогне в тази насока, нека ми пише иншаАллах, няма да откажа.
Milena-Irshad
Milena-Irshad

Брой мнения : 496
Join date : 15.10.2009
Местожителство : София

http://palestinianworld.blogspot.com

Върнете се в началото Go down

Студенти от Университета в Съсекс, Англиям гласуваха за подкрепа на бойкота на израелските стоки Empty Re: Студенти от Университета в Съсекс, Англиям гласуваха за подкрепа на бойкота на израелските стоки

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите