Вяра и Ислям
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Религиозен брак между християнка и мюсюлманин

2 posters

Go down

Религиозен брак между християнка и мюсюлманин Empty Религиозен брак между християнка и мюсюлманин

Писане  Zlatina Hristova Чет Окт 11, 2012 3:19 am

Здравейте!
Приятелят ми е мюсюлманин,аз-християнка. Решихме да сключим религиозен брак в Турция. Доста разпитвах по темата,но все пак имам няколко въпроса.
Ще приема неговата религия,но означава ли това,че трябва да си сменя името. Тъй като граждански брак нямаме, легално ще си остана с българското ки име,но приемайки Корана трябва ли да си сменя името?
Благодаря Ви!

Zlatina Hristova

Брой мнения : 2
Join date : 11.10.2012

Върнете се в началото Go down

Религиозен брак между християнка и мюсюлманин Empty Промяна на вярата

Писане  Stardust Чет Яну 10, 2013 2:39 am

Приятелят ми е мюсюлманин. Аз съм православна християнка. В бъдеще планираме да се оженим. Искам да ви попитам, според Корана нужно ли е да си сменя религията, ако нямам такова желание, за да сключим религиозен брак в Турция ? Smile

Stardust

Брой мнения : 1
Join date : 10.01.2013

Върнете се в началото Go down

Религиозен брак между християнка и мюсюлманин Empty Re: Религиозен брак между християнка и мюсюлманин

Писане  Zlatina Hristova Сря Яну 23, 2013 12:29 am

Никой не ми отговори по темата,но така или иначе ние сключихне религиозен брак в Тупрция и аз прих мюсюлманството.

Zlatina Hristova

Брой мнения : 2
Join date : 11.10.2012

Върнете се в началото Go down

Религиозен брак между християнка и мюсюлманин Empty Re: Религиозен брак между християнка и мюсюлманин

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите