Вяра и Ислям
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Относно албумчето с абаите

2 posters

Go down

Относно албумчето с абаите Empty Относно албумчето с абаите

Писане  Milena-Irshad Вто Окт 27, 2009 1:35 am

Отново ви обянявам:
Подбара съм като начало няколко дрехи - за различни поводи, с различни цени и качество. Смятам да подменям и подновявам предлаганите модели.
Поръчката и дотавката са лесни и при желание за някоя дреха от ваша страна, моля да ми пишете иншаАллах и ще ви обясня подробно.
Размерите са в инчове и числото се умножава по 2.54, за да се получи размера в сантиметри. Така е и с цената в долари, за приблизително получаване на цената умножавайте по 1.33 - това ще е ориентировъчно.
Цената за транспорт може да се намали, ако се поръчат няколко изделия, но това става след акто контактувам с търговеца и той ще каже точно колко и каква ще бъде цената.
Ако имате някакви конкретни желания за дреха - цвяр, модел и пр, моля ви да ми пишете иншаАллах и ше потърся каквото има в моментаа на международния пазар.
Смятам да се свържа още с някои търговци и ще дам повече модели и цени иншаАллах.
Но все пак не го правя за себе си, така че ви моля за реплика.
Milena-Irshad
Milena-Irshad

Брой мнения : 496
Join date : 15.10.2009
Местожителство : София

http://palestinianworld.blogspot.com

Върнете се в началото Go down

Относно албумчето с абаите Empty Re: Относно албумчето с абаите

Писане  Samira Чет Ное 26, 2009 9:50 pm

Ассалям алейкум
Много ще се радвам ако покажеш някой модели и какви са цените.
Защото знам,че по принцип ислямските дрехи не трябва да имат бенефис забравих как беше думата на български нещо като ддс.Трябва да се продават на цената на която са изработени.
Тук в Холандия има най различни абаи има и скъпи и евтини. Евтините по пазарите.
Тепърва ще си променям гардероба.За сега съм на панталон с дълга туника и палто под коляното и моя обичан хиджаб

Samira

Брой мнения : 20
Join date : 26.11.2009
Age : 35
Местожителство : Amsterdam

Върнете се в началото Go down

Относно албумчето с абаите Empty Re: Относно албумчето с абаите

Писане  Milena-Irshad Чет Ное 26, 2009 10:05 pm

Има в момента някои модели на първа страница ма сайта - виж го иншаАллах. По принцип някои може да не са валидни за момента, но трябва да се провери конкретно - т.е. ако има нещо, пиши иншаАллах и аз ще видя. НЕ мисля, че не слагат надценка на ислямските дрехи...Макар че има и скъпи, и евтини - за различни случаи. Ако има нещо конкретно, пиши иншаАллах и ще потърся допълнително.
Иначе за утрешния празник е хубаво да имаме нови дрехи иншаАллах :-)
Milena-Irshad
Milena-Irshad

Брой мнения : 496
Join date : 15.10.2009
Местожителство : София

http://palestinianworld.blogspot.com

Върнете се в началото Go down

Относно албумчето с абаите Empty Re: Относно албумчето с абаите

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите