Вяра и Ислям
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Без заглавие

5 posters

Go down

Без заглавие Empty Без заглавие

Писане  ZahraFBI Чет Яну 07, 2010 1:50 am

http://vbox7.com/play:cfd25bee


أشهد أن لا إله إلاَّ الله و أشهد أن محمدا رسول الله
ZahraFBI
ZahraFBI

Брой мнения : 114
Join date : 16.11.2009

http://bg.netlog.com/ZahraFBI

Върнете се в началото Go down

Без заглавие Empty Re: Без заглавие

Писане  ???? Чет Яну 07, 2010 3:53 am

МашаАллах,страхотно видео!Нямам думи! Sad

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Без заглавие Empty Re: Без заглавие

Писане  ???? Чет Яну 07, 2010 4:28 am

И от мен малко по въпроса за смъртта на праведната жена.

Когато жената е здрава и спазва задълженията и заповедите на вярата,подчинява се на мъжа си,ако(го задоволи)и той остане доволен от нея,когато умира,меляикетата от Дженнета идват и в редици стоят пред нея.С почит и чест й дават селям.След това казват:
-Ей,любими човек на Аллах,излез,ела!Какво ще правиш в земния палат?Аллах остана доволен от теб.Поради твоята болест греховете ти се опростиха и на теб ти се даде Дженнета.Ела!Предай онова,което ти бе поверено.
Достойната жена се оглежда на около и казва:
-Не съм съгласна само аз да останав Дженнета.Ако се съгласите да оставите в Дженнета и моите приятели и обичани хора,тогава ще предам това,което ми бе поверено.
Меляикетата известяват положението на Аллах.И Аллах Теаля заповяда:
-За правото и честността ми приех всички желания на своя раб.
След това идват 24 меляикета на милостта с много добра външност.Дават радостната вест на жената:
-Ей,достойна жено!Аллах Теаля ти изпраща селям.Прави те съседка на Мухаммед С.А.С. и събеседничка на Айша Р.А.в дженнета.
Чувайки тези радостни новини,пердетата от очите на жената се вдигат и очите й се отварят.Вижда обичаните от нея хора,които са умрели с иман,и тези,които страдат заради греховете си.После идва Божието слово:
-Приемам всички желания,ти предай повереното ти миг по-рано!
Вече потта започва да тече и приготвяйки се да даде душата си,вижда Сатаната.,който иска да дойде с ледено студена вода в ръце.Меляикетата не го допускат до нея.Вземайки каната от ръцете му,я счупват.Достойната жена се усмихва,виждайки това.После меляикетата я гощават с донесената от Дженнета сладка вода(шербет)от Кеусер.И затова веднага предава повереното и меляикетата казват:
-Инна лиллях уе инна илейхи раджиун!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Без заглавие Empty Re: Без заглавие

Писане  mirvam Пет Яну 15, 2010 2:00 am

Hadidja написа:И от мен малко по въпроса за смъртта на праведната жена.

Когато жената е здрава и спазва задълженията и заповедите на вярата,подчинява се на мъжа си,ако(го задоволи)и той остане доволен от нея,когато умира,меляикетата от Дженнета идват и в редици стоят пред нея.С почит и чест й дават селям.След това казват:
-Ей,любими човек на Аллах,излез,ела!Какво ще правиш в земния палат?Аллах остана доволен от теб.Поради твоята болест греховете ти се опростиха и на теб ти се даде Дженнета.Ела!Предай онова,което ти бе поверено.
Достойната жена се оглежда на около и казва:
-Не съм съгласна само аз да останав Дженнета.Ако се съгласите да оставите в Дженнета и моите приятели и обичани хора,тогава ще предам това,което ми бе поверено.
Меляикетата известяват положението на Аллах.И Аллах Теаля заповяда:
-За правото и честността ми приех всички желания на своя раб.
След това идват 24 меляикета на милостта с много добра външност.Дават радостната вест на жената:
-Ей,достойна жено!Аллах Теаля ти изпраща селям.Прави те съседка на Мухаммед С.А.С. и събеседничка на Айша Р.А.в дженнета.
Чувайки тези радостни новини,пердетата от очите на жената се вдигат и очите й се отварят.Вижда обичаните от нея хора,които са умрели с иман,и тези,които страдат заради греховете си.После идва Божието слово:
-Приемам всички желания,ти предай повереното ти миг по-рано!
Вече потта започва да тече и приготвяйки се да даде душата си,вижда Сатаната.,който иска да дойде с ледено студена вода в ръце.Меляикетата не го допускат до нея.Вземайки каната от ръцете му,я счупват.Достойната жена се усмихва,виждайки това.После меляикетата я гощават с донесената от Дженнета сладка вода(шербет)от Кеусер.И затова веднага предава повереното и меляикетата казват:
-Инна лиллях уе инна илейхи раджиун!
Машаллах сестра, Аллах да ти отреди такова посрещане иншаллах.
Много поучително.

mirvam

Брой мнения : 60
Join date : 15.01.2010

Върнете се в началото Go down

Без заглавие Empty Re: Без заглавие

Писане  Yuksel Remzi Пет Яну 15, 2010 2:05 am

ZahraFBI написа:http://vbox7.com/play:cfd25bee


أشهد أن لا إله إلاَّ الله و أشهد أن محمدا رسول الله
Allah da e dovolen ot teb sestra.b1di vinagi silna kakto si segaAllah da ti pomaga i ulesnyava amin
Yuksel Remzi
Yuksel Remzi

Брой мнения : 134
Join date : 28.10.2009

Върнете се в началото Go down

Без заглавие Empty Assalamu aleykum

Писане  Ali Hakimali Съб Яну 30, 2010 2:42 am

MashaAllah! Klipa naistina e strahoten!Neka Allah S.V.T. da im prieme ibadeta ,koyto sa napravili,i da pomogne na tezi koito imat niyeta da go napravqt i te.Neka AllahDj.Sh. nagradi vsi4ki musyulmanki i musyulmani s Djennet .
AMIN

Ali Hakimali

Брой мнения : 16
Join date : 30.01.2010
Age : 47
Местожителство : s.Avramovo

Върнете се в началото Go down

Без заглавие Empty Re: Без заглавие

Писане  faith Нед Фев 14, 2010 3:25 am

Много поучителни неща, бих се радвала да прочета още такива. Аллах да е доволен от вас Иншааллах!

faith

Брой мнения : 7
Join date : 06.02.2010

Върнете се в началото Go down

Без заглавие Empty Re: Без заглавие

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите